Fotografia Monika Małek

Musisz sobie zadać jedno, ale to bardzo ważne pytanie. Co Twój kot lubi w życiu robić i pozwolić mi to sfotografować.

Projekt i Lisie Sztuczki pomagają.

Jakiś czas temu napisała do mnie Marta z Lisich Sztuczek z propozycją współpracy przy projekcie. Zaproponowała, że mogłaby dla każdej osoby biorącej udział w projekcie „Nadal jestem kotem” wykonać ręcznie robioną zabawkę. Zabawkę tworzoną z pasją specjalnie dla Waszych kotów.
Pomyślałyśmy, że dobrze byłoby spróbować połączyć to z pomocą kotom… tym kotom, których leczenie wymaga sporych kosztów. Wspólnie możemy odciążyć fundacje, pomóc im w leczeniu.
I tak wybrałyśmy 5 fundacji, 5 kotów, którym możecie pomóc.

Jak to wszystko działa?

Osoba biorąca udział w projekcie „Nadal jestem kotem” otrzymuje kocią zabawkę, wykonaną przez Lisie Sztuczki.
Do zabawki będzie dołączony krótki list z instrukcją mówiącą o tym, jak mogłaby wziąć udział w naszej akcji. Ważne jest to, że każda z osób biorących udział w projekcie ma możliwość, ale nie konieczność przekazania darowizny – chciałybyśmy aby Wasze wsparcie płynęło z serca, a nie z przymusu 😉
Oczywiście osoby nie biorące udziału w projekcie „Nadal jestem kotem” również mogą wspomóc wybranego kota.
Bardzo prosimy, aby w tytule przelewu napisać imię kota dla którego przekazywane jest darowizna, oraz dopisek – Nadal jestem kotem. Dzięki temu łatwiej nam będzie sprawdzić efekty akcji oraz dokonać podsumowania wpłat.
I to wszystko. Prawda, że proste? 😉
Razem z Martą wierzymy, że ludzie chcą pomagać, dlatego nie zorganizowałyśmy licytacji, a dajemy Wam możliwość podjęcia samodzielnej decyzji.

My wybrałyśmy pięć kotów, ale kotów, którym potrzebna jest pomoc jest o wiele więcej. Chcemy zaszczepić w Was przekonanie, że pomaganie jest fajne i mamy nadzieje, że jeszcze długo po zakończeniu projektu, będziecie chcieli pomagać młodszym braciom.

Ps. Wszystkie osoby, które dotąd brały udział w projekcie i z którymi jeszcze nie zdążyłam się skontaktować, upraszam o zgłoszenie się na facebooku, po odbiór zabawki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.